Opravy počítačov
a notebookov

      

 

Poskytujeme profesionálny a rýchlý servis Apple zariadení. MacBook, iMac, Mac Pro a Mac Mini najskôr dôkladne diagnostikujeme, navrhneme vám optimálne riešenie s ohľadom na cenu a kvalitu. Sme schopní vymeniť alebo opraviť väčšinu komponent (harddisk, operačná pamäť, grafická karta, displej, podsvietenie, klávesnica, konektory, atď). Používame originálne a kvalitné náhradné diely. Na všetky naše opravy sa vzťahuje záruka.

Kontaktujte nás
Servis a opravy
mobilných zariadení

      

 

Máte rozbité sklo, prasknutý displej, slabú batériu alebo celkom nefunkčný telefón? Žiadný problém, prevádzame pozáručny servis všetkých modelov Apple iPhone. Najskôr zabezpečíme dôkladnú diagnostiku a navrhneme vám optimálne riešenie s ohľadom na cenu a kvalitu. Softwarové problémy riešime presným zásahom do operačného systému. Na všetky naše opravy sa vzťahuje záruka. U nás sa môžete spoľahnúť na maximálnu kvalitu služieb.

Kontaktujte nás
Obnova dát

      

 

Obnova dát vykonávaná z poškodeného či zmazaného úložného zariadenia ako pevné disky, USB flash disky a pamäťové karty. Po úvodnej diagnostike vás oboznámime s ďalším postupom. Každá záchrana a obnova dát si vyžaduje individuálny prístup. Cena je preto stanovená vždy až po úvodnej analýze. Vaše dáta sú pre nás prioritou preto dodržujeme maximálnu diskrétnosť a zákon o ochrane osobných údajov. Zálohovanie dát je realizované na CD/DVD média, USB alebo externý disk.

Kontaktujte nás