Bežný servis

      

 

Pre zákazníkov ponúkame v našich servisných strediskách bežný servis. Slúži hlavne pre jednorázové servisné opravy zariadení a technológií. Servis je vykonávaný hlavne na našich strediskách, alebo v nevyhnutných prípadoch u zákazníka. Servisný zásah účtujeme podľa aktuálneho cenníka služieb.

Viac informácií
Zmluvný servis

      

 

Pre menšie firmy alebo väčšie spoločnosti ponúkame zmluvný servis. V rámci širokých možností máme pre Vás pripavených niekoľko návrhov typov zmluvnej servisnej starostlivosti. Zmluvnou formou servisu získavate početné výhody oproti štandardnému riešeniu – jednorázovému servisu na telefón.

Viac informácií
Rýchly servis

      

 

Špeciálnou ponukou je služba v núdzových situáciách rýchly servis. Odstránenie závady je s okamžitým výjazdom servisného technika, čím pokrývame problém výpadkov spôsobených ľubovoľnými okolnosťami. Rýchlosť odstránenia závady záleží od vzdialenosti. Zásah účtujeme ako nadštandártná služba.

Viac informácií

PC team

PC team spol. s r.o. je obchodná a hlavne servisná spoločnosť kancelárskej, výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky. Poskytujeme servisné zabezpečenie na celom území Slovenskej republiky. S predajom a servisom výpočtovej techniky sa zaoberáme od svojho vzniku, od roku 1996 a máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Zabezpečujeme komplexné alebo čiastočné potreby našich zákazníkov, ktorými sú menšie a stredne veľké spoločnosti. Sme schopní pre Vás zaistiť široké spektrum služieb v závislosti na tom, čo presne vyhovuje Vašim potrebám.

AK SA CHCETE DOZVEDIEŤ VIAC O NAŠICH PONUKÁCH A SLUŽBÁCH NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS.

  positive review  ochotny pristup a rychle dodanie

  Ján Kalman Avatar Ján Kalman
  13. januára 2019

  positive review  Mal zom poškodenú základnú dosku, za niekoľko hodín ju opravili. Profesionalita, ochota odporúčam.

  Ladislav Rigó Avatar Ladislav Rigó
  6. februára 2019

  positive review  tak pecka priatelia, opravili nemozne, mozem len odporucat, su najlepsi moj book zase slape

  Miro Kozak Avatar Miro Kozak
  19. februára 2019

  positive review  Profesionály so srdcom vždy ochotní poradit a pomôcť.

  Viktória Hlaváčová Avatar Viktória Hlaváčová
  30. septembra 2018