Bežný servis

      

 

Pre zákazníkov ponúkame v našich servisných strediskách bežný servis. Slúži hlavne pre jednorázové servisné opravy zariadení a technológií. Servis je vykonávaný hlavne na našich strediskách, alebo v nevyhnutných prípadoch u zákazníka. Servisný zásah účtujeme podľa aktuálneho cenníka služieb.

Viac informácií
Zmluvný servis

      

 

Pre menšie firmy alebo väčšie spoločnosti ponúkame zmluvný servis. V rámci širokých možností máme pre Vás pripavených niekoľko návrhov typov zmluvnej servisnej starostlivosti. Zmluvnou formou servisu získavate početné výhody oproti štandardnému riešeniu – jednorázovému servisu na telefón.

Viac informácií
Rýchly servis

      

 

Špeciálnou ponukou je služba v núdzových situáciách rýchly servis. Odstránenie závady je s okamžitým výjazdom servisného technika, čím pokrývame problém výpadkov spôsobených ľubovoľnými okolnosťami. Rýchlosť odstránenia závady záleží od vzdialenosti. Zásah účtujeme ako nadštandártná služba.

Viac informácií

PC team

PC team spol. s r.o. je obchodná a hlavne servisná spoločnosť kancelárskej, výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky. Poskytujeme servisné zabezpečenie na celom území Slovenskej republiky. S predajom a servisom výpočtovej techniky sa zaoberáme od svojho vzniku, od roku 1996 a máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Zabezpečujeme komplexné alebo čiastočné potreby našich zákazníkov, ktorými sú menšie a stredne veľké spoločnosti. Sme schopní pre Vás zaistiť široké spektrum služieb v závislosti na tom, čo presne vyhovuje Vašim potrebám.

AK SA CHCETE DOZVEDIEŤ VIAC O NAŠICH PONUKÁCH A SLUŽBÁCH NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS.