Bežný servis

      

 

Pre zákazníkov ponúkame v našich servisných strediskách bežný servis. Slúži hlavne pre jednorázové servisné opravy zariadení a technológií. Servis je vykonávaný hlavne na našich strediskách, alebo v nevyhnutných prípadoch u zákazníka. Servisný zásah účtujeme podľa aktuálneho cenníka služieb.

Viac informácií
Zmluvný servis

      

 

Pre menšie firmy alebo väčšie spoločnosti ponúkame zmluvný servis. V rámci širokých možností máme pre Vás pripavených niekoľko návrhov typov zmluvnej servisnej starostlivosti. Zmluvnou formou servisu získavate početné výhody oproti štandardnému riešeniu – jednorázovému servisu na telefón.

Viac informácií
Rýchly servis

      

 

Špeciálnou ponukou je služba v núdzových situáciách rýchly servis. Odstránenie závady je s okamžitým výjazdom servisného technika, čím pokrývame problém výpadkov spôsobených ľubovoľnými okolnosťami. Rýchlosť odstránenia závady záleží od vzdialenosti. Zásah účtujeme ako nadštandártná služba.

Viac informácií

PC team

PC team spol. s r.o. je obchodná a hlavne servisná spoločnosť kancelárskej, výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky. Poskytujeme servisné zabezpečenie na celom území Slovenskej republiky. S predajom a servisom výpočtovej techniky sa zaoberáme od svojho vzniku, od roku 1996 a máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Zabezpečujeme komplexné alebo čiastočné potreby našich zákazníkov, ktorými sú menšie a stredne veľké spoločnosti. Sme schopní pre Vás zaistiť široké spektrum služieb v závislosti na tom, čo presne vyhovuje Vašim potrebám.

AK SA CHCETE DOZVEDIEŤ VIAC O NAŠICH PONUKÁCH A SLUŽBÁCH NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS.

  positive review  Profesionály so srdcom vždy ochotní poradit a pomôcť.

  Viktória Hlaváčová Avatar Viktória Hlaváčová
  30. septembra 2018

  positive review  Spoločnosť PC team? Profesionalita, kvalita, ochota, ľudskosť to sú hlavné slová, ktoré sa mi hneď spoja s touto spoločnosťou. PC team je na veľmi vysokej profesionálnej úrovni už len tým, že majú zamestnaných profesionálov, ktorí vedia, čo robia a ich práca je vykonávaná srdcom. Či sa jedná už o servis, opravu a dodanie IT techniky alebo o návrh internetovej stránky a mnoho ďalších. Každého jedného zákazníka berú ako dôležitého. Záleží im na tom, aby odchádzal spokojný a rád sa k nim opäť vracal. Tak je to i v mojom prípade. Vždy sa k nim rada vraciam, pretože viem, že nech mám akúkoľvek požiadavku na nich je z ich strany dotiahnutá do úplnej dokonalosti a nesmiernej spokojnosti. Posledná takáto skúsenosť bol návrh mojej internetovej stránky. Ja sama som nevedela, ako chcem, aby vyzerala, a tak som to celé nechala na nich. S výsledkom som nadmieru spokojná. Preto nemôžem nič iné, ako len túto spoločnosť odporúčať všetkým, ktorí chcú mať rovnakú kladnú skúsenosť.

  Lucuc Kružlic Avatar Lucuc Kružlic
  10. apríla 2019

  5 star review  ochota,pristup,rychle vybavenie..mozem len odporucit.

  Jozef Marcinek Avatar Jozef Marcinek
  25. apríla 2016

  positive review  ochotny pristup a rychle dodanie

  Ján Kalman Avatar Ján Kalman
  13. januára 2019