Pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnejšiu alternatívu k novému notebooku, môže byť repasovaný notebook vynikajúcou voľbou. Naše notebooky sú podrobené dôkladnému testovaniu pred predajom, čo znamená, že sú overené a sú spoľahlivé. Kúpou renovovanej výpočtovej techniky prispievate k recyklácii a znižovaniu odpadu elektroniky, čo je pozitívny krok smerom k udržateľnejšiemu životnému prostrediu.

Repasované notebooky sú k dispozícii na sklade, čo znamená, že ich môžete získať rýchlo a nemusíte čakať na novú dodávku, alebo si ich môžete vyskúšať u nás na prevádzke, kde vám naši skúsení technici pomôžu vybrať ten správny model. Môžete tak získať repasovaný notebook s lepšími špecifikáciami alebo vyššou kvalitou, ktorý by inak bol mimo vašej cenovej kategórie, ak by ste ho kupovali ako nový.

U nás na predajni

      

 

Na notebooky nemusíte čakať a môžete si ich vyskúšať u nás priamo na predajni. Máme pre vás pripravených vždy veľa modelov od niekoľkých výrobcov renomovaných značiek ako sú Asus, Lenovo, Acer, HP, Dell… Naši skúsení technici vám pomôžu vybrať ten správny model a poradia s inštaláciou potrebného softvéru. Stačí sa u nás zastaviť a vybrať si ten správny model.

Kontaktujte nás
Upgrade notebooku

      

 

Ak máte pocit, že váš notebook, ktorý ste si u nás vybrali nebude stačiť vašim nárokom na výkon, nezúfajte. Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako zrýchliť notebook a zvýšiť tak jeho výkon. Ak má váš vybraný model nedostatok operačnej pamäte RAM, môžeme vám ju ešte navýšiť. Ak váš notebook stále používa starší pevný disk (HDD), alebo má malú kapacitu vymeníme vám ho za nový. SSD disky sú výrazne rýchlejšie a majú zásadný vplyv na celkový výkon notebooku.

Kontaktujte nás
Ponuka produktov

      

 

Záleží nám na tom, aby ste repasovanej výpočtovej technike mohli veriť a pokračovali v jej príbehu ďalej. Preto sme zadefinovali najvyšší štandard renovovanej výpočtovej techniky. Vďaka našej garancii kvality TSQ 7 zo 7 máte istotu, že produkt je v 100 % funkčnom stave a že sa na neho môžete naozaj spoľahnúť. Vyberte si v našom e-shope ten správny model.

E-shop